20 marca szkolenie z kalkulatora PAM TOOLS dla projektantów, inwestorów i wykonawców z Poznania i okolic

15/03/2019

W najbliższą środę, tj. 20 marca zapraszamy do Poznania, gdzie odbędzie się Seminarium Wielkopolskie z instalacji wodno-kanalizacyjnych organizowane przez Millennium Gazetę Budowlaną. Szkolenie jest bezpłatne i jest skierowane do projektantów, inwestorów i wykonawców z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Pierwszym tematem szkolenia będzie nasz kalkulator PAM TOOLS – bezpłatne narzędzie projektowe dla użytkowników projektujących sieci wod-kan z żeliwa sferoidalnego. Kalkulator PAM TOOLS został opracowany przez inżynierów Saint-Gobain PAM, aby uprościć proces projektowania nowych i rozbudowanych rurociągów oraz skrócić czas wykonania niezbędnych obliczeń. Kalkulator umożliwia wykonanie kilku wariantów obliczeń w kilka minut, jak np. dopuszczalne ciśnienie robocze, najwyższe dopuszczalne ciśnienie pracy, dopuszczalne ciśnienie instalacyjne, prędkość przepływu w przewodzie wodociągowym czy liczba krat krawężnikowych niezbędnych do skutecznego odwodnienia powierzchni.

Więcej informacji na stronie organizatora oraz w załączonym programie.

 

Galeria

Szkolenie z kalkulatora PAM TOOLS Saint-Gobain PAM w Gliwicach
1 / 1
Szkolenie z kalkulatora PAM TOOLS Saint-Gobain PAM w Gliwicach

Zobacz także

Kalkulator PAM TOOLS na telefon i tablet – kalkulator do projektowania sieci wod-kan z żeliwa sferoidalnego.
26 września 2018 w naszej siedzibie w Gliwicach zostało zorganizowane szkolenie z praktycznego zastosowania bezpłatnej aplikacji – kalkulatora PAM TOOLS dla biur projektowych z województwa śląskiego i małopolskiego.
Kalkulator PAM TOOLS – kalkulator do projektowania sieci wod-kan z żeliwa sferoidalnego dostępny po polsku w wersji na telefon i tablet