GATEWAY

Armatura
Zasuwy GATEWAY Saint-Gobain PAM z żeliwa sferoidalnego w średnicach DN 50-300 w zabudowie kołnierzowej krótkiej i długiej.

Zasuwa kołnierzowa GATEWAY z żeliwa sferoidalnego jest dostępna w średnicach DN 50 do DN 300 w zabudowie kołnierzowej krótkiej (Seria 14) F4 i długiej (Seria 15) F5 zgodnie z ISO 5752. Kierunek zamykania zgodny z kierunkiem wskazówek zegara (FSH) z wyposażeniem dodatkowym.

Zasuwa GATEWAY jest całkowicie zgodna z wymaganiami wynikającymi z zapisów normy PN-EN 1074-1 i 2.

Zasuwa jest wykonana z żeliwa sferoidalnego, co gwarantuje jej wytrzymałość i trwałość, a także zapewnia wysoki stosunek wytrzymałości do masy.

Zasuwa GATEWAY może być stosowana jako zawór odcinający w układach hydraulicznych wody pitnej, jak również jest przystosowana do bezpośredniej zabudowy w gruncie. Cechuje się doskonałą odpornością na korozje dzięki wewnętrznej i zewnętrznej powłoce antykorozyjnej w postaci powłoki epoksydowej o minimalnej grubości 250 mikronów. Pokrywa przykręcona do korpusu wpuszczonymi śrubami ze stali nierdzewnej, które są zabezpieczone masą zalewową. Wrzeciono walcowane na zimno z możliwością wymiany uszczelnienia pod ciśnieniem. Klin z żeliwa sferoidalnego w całości gumowany.

Zasuwa kołnierzowa z żeliwa sferoidalnego GATEWAY skutecznie pracuje nawet mimo długich okresów bezczynności w pozycji otwartej i zamkniętej, a w przypadku awarii istnieje możliwość wymiany elementów pod ciśnieniem.

Produkt jest dostarczany w następujących konfiguracjach:

  • bosy koniec wrzeciona,
  • z nasadą żeliwną,
  • z kółkiem ręcznym,
  • z obudową sztywną lub teleskopową.

Zobacz także

Elastyczne osadzone zasuwy: cała gama akcesoriów operacyjnych.