INSTALL PLUS nominowany do nagrody GRAND PRIX Targów WOD-KAN 2019

08/05/2019

Nasz system posadowienia włazów i krat INSTALL PLUS znalazł się w grupie finałowej do nagrody GRAND PRIX Targów WOD-KAN 2019.

INSTALL PLUS to nowy system posadowienia włazów i krat, opatentowany przez naszą firmę, który ma pomóc instalatorom poprawnie zainstalować właz za pierwszym razem oraz zapewnić długą żywotność przy mniejszych nakładach na konserwacje i zmniejszonych całkowitych kosztach eksploatacji. System ten ułatwia poziomowanie i osadzanie ramy włazu, oszczędza czas na miejscu budowy, zmniejsza koszty i zakłócenia ruchu oraz minimalizuje ilość odpadów, dzięki bardziej wydajnemu wykorzystaniu materiałów.

Zapraszamy na targi WOD-KAN do Bydgoszczy, gdzie 21 maja o godzinie 15:00 w Strefie Nowych Technologii odbędzie się prezentacja nowatorskiej metody posadowienia włazu Rexess 2 za pomocą INSTALL PLUS.

Galeria

Film

Film montażowy z INSTALL PLUS
30 kwietnia 2019 r. w Piekarach Śląskich po raz pierwszy w Polsce został zainstalowany właz (Rexess 2) nowatorską metodą - za pomocą systemu posadowienia włazów i krat INSTALL PLUS.
System posadowienia włazów Install Plus Saint-Gobain PAM
Install Plus to nowy system posadowienia włazów Rexess 2, opatentowany przez naszą firmę, który ma pomóc instalatorom poprawnie zainstalować właz za pierwszym razem oraz zapewnić długą żywotność przy mniejszych nakładach na konserwacje i zmniejszonych całkowitych kosztach eksploatacji. System ten ułatwia poziomowanie i osadzanie ramy włazu, oszczędza czas na miejscu budowy, zmniejsza koszty i zakłócenia ruchu oraz minimalizuje ilość odpadów, dzięki bardziej wydajnemu wykorzystaniu materiałów.

Pobierz

(PDF, 5.38 MB)

Zobacz także

Install Plus to nowy system posadowienia włazów i krat firmy Saint-Gobain PAM ułatwia poziomowanie i osadzanie ramy włazu, oszczędza czas na miejscu budowy, co pozwala zmniejszyć koszty i zakłócenia ruchu oraz minimalizuje ilość odpadów, dzięki bardziej wydajnemu wykorzystaniu materiałów.