INSTALL PLUS nominowany do nagrody GRAND PRIX Targów WOD-KAN 2019

08/05/2019

Nasz system posadowienia włazów i krat INSTALL PLUS znalazł się w grupie finałowej do nagrody GRAND PRIX Targów WOD-KAN 2019.

INSTALL PLUS to nowy system posadowienia włazów i krat, opatentowany przez naszą firmę, który ma pomóc instalatorom poprawnie zainstalować właz za pierwszym razem oraz zapewnić długą żywotność przy mniejszych nakładach na konserwacje i zmniejszonych całkowitych kosztach eksploatacji. System ten ułatwia poziomowanie i osadzanie ramy włazu, oszczędza czas na miejscu budowy, zmniejsza koszty i zakłócenia ruchu oraz minimalizuje ilość odpadów, dzięki bardziej wydajnemu wykorzystaniu materiałów.

Zapraszamy na targi WOD-KAN do Bydgoszczy, gdzie 21 maja o godzinie 15:00 w Strefie Nowych Technologii odbędzie się prezentacja nowatorskiej metody posadowienia włazu Rexess 2 za pomocą INSTALL PLUS.

Obrazki

Pobierz

(PDF, 5.38 MB)

Zobacz także

Install Plus to nowy system posadowienia włazów i krat firmy Saint-Gobain PAM ułatwia poziomowanie i osadzanie ramy włazu, oszczędza czas na miejscu budowy, co pozwala zmniejszyć koszty i zakłócenia ruchu oraz minimalizuje ilość odpadów, dzięki bardziej wydajnemu wykorzystaniu materiałów.