Kolejna edycja Kongresu WOD-KAN-EKO 2019 za nami

22/11/2019

W dniach 13-15 listopada ponad 350 uczestników brało udział w XXII edycji Kongresu WOD-KAN-EKO, który po raz kolejny odbył się w Łodzi. Saint-Gobain PAM było partnerem strategicznym tego wydarzenia.

Tegorocznym tematem było przygotowanie branży do zmian klimatu - z jednej strony ulewne deszcze, a z drugiej przedłużające się susze. 14 listopada swoje wystąpienie wygłosił Tomasz Fusek, dyrektor zarządzający Saint-Gobain PAM, który wskazał podstawowe wytyczne normy PN-EN 545:2010, jakie musi spełniać rura i kształka z żeliwa sferoidalnego w zakresie materiału, wymiarów, powłoki, wykładziny oraz połączeń kielichowych rur i kształtek, a także ich właściwego doboru w zależności od zastosowania. Pełny raport dostępny tutaj

Tego samego dnia zaprosiliśmy wszystkich uczestników kongresu do wzięcia udziału w uroczystej Gali, podczas której wieczór uświetnił występ zespołu Ladies of Power.

Dziękujemy za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska podczas konferencji WOD-KAN-EKO 2019. Już teraz zapraszamy na przyszłoroczny Kongres WOD-KAN-EKO 2020, który ponownie odbędzie się w Łodzi w dniach 16-18 listopada 2020.

Poniżej relacja filmowa z jednej z najważniejszych w roku konferencji branżowych w Polsce.

 

Galeria