ductile iron pipe nicaragua latin america

KONTAKT

Saint-Gobain PAM

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

e-mail: ofertyPAM@saint-gobain.com

Administratorem Twoich danych jest Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Podział regionalny Saint-Gobain PAM

Sprzedaż systemów dla przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji

woj. łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie

Konrad Gruszka
Z-ca dyrektora ds. rozwoju rynku, Menadżer sprzedaży
+48 664 933 520
Konrad.Gruszka@saint-gobain.com
Jacek Lesiecki
Z-ca menadżera sprzedaży, Kierownik regionu
+48 664 779 097
Jacek.Lesiecki@saint-gobain.com

woj. zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie

Arkadiusz Kieda
Z-ca dyrektora ds. rozwoju rynku, Menadżer sprzedaży
+48 600 421 998
Arkadiusz.Kieda@saint-gobain.com
Jacek Bondalski
Z-ca menadżera sprzedaży, Kierownik regionu
+48 728 347 662
Jacek.Bondalski@saint-gobain.com
Robert Kaszewski
Z-ca menadżera sprzedaży, Kierownik regionu
+48 694 406 696
Robert.Kaszewski@saint-gobain.com

woj. śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie

Mikołaj Rybicki
Z-ca dyrektora ds. rozwoju rynku, Menadżer sprzedaży
+48 664 759 062
Mikolaj.Rybicki@saint-gobain.com
Krzysztof Napierała
Z-ca menadżera sprzedaży, Kierownik regionu
+48 662 155 996
Krzysztof.Napierala@saint-gobain.com

woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

Krzysztof Drzyzga
Z-ca dyrektora ds. rozwoju rynku, Menadżer sprzedaży
+48 728 460 507
Krzysztof.Drzyzga@saint-gobain.com

 

Sprzedaż armatury specjalistycznej dla przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji oraz przemysłu

Cała Polska

Adrian Warzecha
Menadżer produktu armatury specjalistycznej
+48 724 240 130
Adrian.Warzecha@saint-gobain.com

 

Sprzedaż dystrybucyjna armatury i uzbrojenia drogowego

Cała Polska

Daniel Ciupka
Kierownik sprzedaży dystrybucyjnej ds. armatury i uzbrojenia drogowego
+48 600 421 990
Daniel.Ciupka@saint-gobain.com

 

Sprzedaż systemów wewnętrznych kanalizacji żeliwnej

Cała Polska

Adrian Warzecha
Menadżer produktu armatury specjalistycznej
+48 724 240 130
Adrian.Warzecha@saint-gobain.com

 

Wsparcie sprzedaży i obsługa klienta

woj. łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie

Dorota Solarz
Regionalny koordynator rozwoju sprzedaży
+48 600 421 994
Dorota.Solarz@saint-gobain.com

woj. zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Karolina Sobecka
Regionalny koordynator rozwoju sprzedaży
+48 600 881 241
Karolina.Sobecka@saint-gobain.com

woj. dolnośląskie, opolskie

Maria Biskupska
Regionalny specjalista rozwoju sprzedaży
+48 725 200 809
Maria.Biskupska@saint-gobain.com

woj. śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie

Maria Biskupska
Regionalny specjalista rozwoju sprzedaży
+48 725 200 809
Maria.Biskupska@saint-gobain.com

woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

Karolina Sobecka
Regionalny koordynator rozwoju sprzedaży
+48 600 881 241
Karolina.Sobecka@saint-gobain.com

 

Kontakt dla mediów
Aleksandra Puzyno
Menadżer marketingu Saint-Gobain PAM
+48 728 913 823
Aleksandra.Puzyno@saint-gobain.com

 

Magazyn – Grodzisk Mazowiecki

ul. Chrzanów Duży 12
05-825 Chrzanów Duży 

Tel. Magazyn: +48 664 921 188

Magazyn – Gliwice

ul. Okrężna 24
44-100 Gliwice

Tel. Magazyn: +48 887 812 836

Dane rejestrowe firmy

SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS POLSKA Sp. z o.o.
ul. Okrężna 16
44-100 Gliwice
Tel.: +48 32 339 63 00
Fax.: +48 32 339 64 44
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS: 0000086064
NIP: 522-01-01-585
BDO: 000006702
Kapitał Zakładowy: 314 627 500 PLN