KONTAKT

Saint-Gobain PAM

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

e-mail: ofertyPAM@saint-gobain.com

 

Region 1

 

Sprzedaż systemów dla wodociągów i kanalizacji

 

Konrad Gruszka
Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Rynku, Menadżer Sprzedaży
+48 664 933 520
Konrad.Gruszka@saint-gobain.com
Dariusz Przepiórka
Regionalny kierownik sprzedaży
+48 664 779 097
Dariusz.Przepiorka@saint-gobain.com

 

Sprzedaż systemów dla budownictwa

 

Łukasz Mochocki
Kierownik Sprzedaży Systemów Wewnętrznych
+48 694 406 696
Lukasz.Mochocki@saint-gobain.com

 

Wsparcie sprzedaży i obsługa klienta

 

Dorota Solarz
Regionalny koordynator rozwoju sprzedaży
+48 600 421 994
Dorota.Solarz@saint-gobain.com

 

Region 2

 

Sprzedaż systemów dla wodociągów i kanalizacji

 

Arkadiusz Kieda
Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Rynku, Menadżer Sprzedaży
+48 600 421 998
Arkadiusz.Kieda@saint-gobain.com
Jacek Bondalski
Regionalny kierownik sprzedaży
+48 728 347 662
Jacek.Bondalski@saint-gobain.com

 

Sprzedaż systemów dla budownictwa

 

Łukasz Mochocki
Kierownik Sprzedaży Systemów Wewnętrznych
+48 694 406 696
Lukasz.Mochocki@saint-gobain.com

 

Wsparcie techniczne

 

Arkadiusz Kieda
Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Rynku, Menadżer Sprzedaży
+48 600 421 998
Arkadiusz.Kieda@saint-gobain.com

 

Wsparcie sprzedaży i obsługa klienta

 

Elżbieta Łęgowska
Regionalny specjalista rozwoju sprzedaży
+48 721 120 127
Elzbieta.Legowska@saint-gobain.com

 

Region 3

 

Sprzedaż systemów dla wodociągów i kanalizacji

 

Mikołaj Rybicki
Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Rynku, Menadżer Sprzedaży
+48 664 759 062
Mikolaj.Rybicki@saint-gobain.com
Krzysztof Napierała
Kierownik Regionu, Doradca Techniczny PAM
+48 662 155 996
Krzysztof.Napierala@saint-gobain.com

 

Sprzedaż systemów dla budownictwa

 

Łukasz Mochocki
Kierownik Sprzedaży Systemów Wewnętrznych
+48 694 406 696
Lukasz.Mochocki@saint-gobain.com

 

Wsparcie techniczne

 

Krzysztof Napierała
Kierownik Regionu, Doradca Techniczny PAM
+48 662 155 996
Krzysztof.Napierala@saint-gobain.com

 

Wsparcie sprzedaży i obsługa klienta

 

Aleksandra Jas
Regionalny koordynator rozwoju sprzedaży
+48 600 285 315
Aleksandra.Jas@saint-gobain.com
Maria Biskupska
Regionalny specjalista rozwoju sprzedaży
+48 725 200 809
Maria.Biskupska@saint-gobain.com

 

Region 4

 

Sprzedaż systemów dla wodociągów i kanalizacji

 

Krzysztof Drzyzga
Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Rynku, Menadżer Sprzedaży
+48 728 460 507
Krzysztof.Drzyzga@saint-gobain.com

 

Sprzedaż systemów dla budownictwa

 

Łukasz Mochocki
Kierownik Sprzedaży Systemów Wewnętrznych
+48 694 406 696
Lukasz.Mochocki@saint-gobain.com

 

Wsparcie techniczne

 

Arkadiusz Kieda
Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Rynku, Menadżer Sprzedaży
+48 600 421 998
Arkadiusz.Kieda@saint-gobain.com

 

Wsparcie sprzedaży i obsługa klienta

 

Karolina Sobecka
Regionalny koordynator rozwoju sprzedaży
+48 600 881 241
Karolina.Sobecka@saint-gobain.com

 

Kontakt dla mediów
Aleksandra Puzyno
Koordynator marki i komunikacji marketingowej
+48 728 913 823
Aleksandra.Puzyno@saint-gobain.com

 

Centrum Dystrybucyjne w województwie mazowieckim, Magazyn

05-092 Łomianki
ul. Kolejowa 305
Tel. Centrum Dystrybucyjne: +48 600 421 994
Tel. Magazyn: +48 692 476 993, +48 664 921 188

Biuro Saint-Gobain PAM

02-677 Warszawa
ul. Cybernetyki 9
Tel.: +48 22 567 14 57

Dane rejestrowe firmy

SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS POLSKA Sp. z o.o.
ul. Okrężna 16
44-100 Gliwice
Tel.: +48 32 339 63 00
Fax.: +48 32 339 64 44
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS: 0000086064
NIP: 522-01-01-585
Kapitał Zakładowy: 314 627 500 PLN