Kurs praktyczny w Warszawie zostanie przeniesiony na inny termin

12/03/2020

Mając na uwadze duże ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i  w związku z aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 8 marca 2020 wspólnie z Organizatorem - Wyższą Szkołą Ekologii i Zarządzania - podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu kursu praktycznego w Warszawie (21.04.2020).

Bezpieczeństwo uczestników jest naszym priorytetem. W obliczu okoliczności, które są od nas niezależne, sytuacja stała się na tyle poważna, że decyzja o przesunięciu terminu jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby w nowym terminie kurs został zrealizowany na najwyższym poziomie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami biznesowymi.

W chwili obecnej analizujemy całościowo sytuację. Prawdopodobnie kurs się odbędzie w drugiej połowie roku. O dokładnym terminie poinformujemy najpóźniej 20 kwietnia.

Galeria

Szkolenie z kalkulatora PAM TOOLS Saint-Gobain PAM w Warszawie
1 / 1
Szkolenie z kalkulatora PAM TOOLS Saint-Gobain PAM w Warszawie

Zobacz także

Podpisaliśmy umowę o partnerstwo z Wyższą Szkołą Ekologii i Zarządzania i wspólnie zapraszamy na KURS PRAKTYCZNY dla osób odpowiedzialnych za aspekty techniczne i ekonomiczne przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.