Systemy wodociągowe

Kompletne systemy rur, kształtek i armatury do transportu wody pitnej i nieuzdatnionej z żeliwa sferoidalnego Saint-Gobian PAM.
Galeria

Systemy kanalizacyjne

Kompletny system rozwiązań składający się z rur i kształtek do ścieków i wody deszczowej z żeliwa sferoidalnego Saint-Gobian PAM.

Armatura

Armatura wodociągowa z żeliwa sferoidalnego Saint-Gobain PAM. W ofercie posiadamy zasuwy kołnierzowe GATEWAY i EURO 20 oraz szeroki wybór armatury specjalistycznej.

Zastosowania specjalne

Rozwiązania techniczne Saint-Gobain PAM dla zastosowań specjalnych z żeliwa sferoidalnego. Technologie bezwykopowe, systemy preizolowane, system detekcji SMARTPIPE, sieci dla urządzeń do sztucznego naśnieżania i zagrożeń geotechnicznych.

Przemysł

Kompleksowe rozwiązania Saint-Gobain PAM w zakresie rurociągów dla przemysłu – system MINERAL – i budownictwa, obejmujące systemy rur i kształtek do kanalizacji wewnętrznej oraz odprowadzania wody deszczowej z dachu.
Galeria

Uzbrojenie drogowe

Uzbrojenie drogowe Saint-Gobain PAM – włazy drogowe oraz wpusty ściekowe z żeliwa sferoidalnego w klasach B125, C250, D400, E600 i F900.
Galeria
Powiązane dokumenty

REXESS 2 D400

Właz żeliwny 600 REXESS 2 w klasie D 400 przeznaczony dla dróg o średnim natężeniu ruchu.

Saint-Gobain PAM na XX Kongresie WOD-KAN-EKO

Po raz kolejny wzięliśmy udział w Kongresie WOD-KAN-EKO, który odbył się w dniach 6-8 listopada 2017 w Kielcach. Była to już XX edycja kongresu. Podczas konferencji zostały poruszone tematy związane m.in. z gospodarką wodną i ściekową,  inwestycjami w perspektywie unijnej do 2020 i po tej dacie, inwestycjami z utrzymaniem ruchu i magazynem części zamiennych, remontów i modernizacji. O dobrych praktykach opowiedzieli przedstawiciele nauki, praktycy z wodociągów oraz przedstwiciele firm oferujących rozwiązania dla wodociągów.

Polski

Strony

Subskrybuj PAMLINE Poland RSS