Nowa wersja PAMCAD już dostępna

18/05/2020

PAMCAD to bezpłatna biblioteka systemów Saint-Gobain PAM kompatybilna z programem AutoCad. Dostępna jest w 14 językach, a dzięki uproszczonej procedurze jej instalacja jest niezwykle prosta. Nowa aktualizacja oprogramowania PAMCAD miała przede wszystkim na celu dostosowanie jej do wersji programu AutoCad od 2017 do 2020. W nowej wersji są nadal dostępne funkcje pomocy w selekcji, automatyczne łączenia elementów, odchyłki kątowe czy układ elementów systemów z żeliwa sferoidalnego.
 

PAMCad to oprogramowanie dedykowane dla projektantów, aby  pomóc i ułatwić im  tworzenie, modyfikowanie i projektowanie systemów z żeliwa sferoidalnego. Największą korzyścią dla projektanta z programu PAMCAD jest możliwość pobrania kompleksowej bazy danych systemów Saint-Gobain PAM do programu AutoCad oraz  szybkie i łatwe tworzenie dokładnych rysunków.

Oprogramowanie można pobrać poprzez naszą zakładkę Pobierz, jak również jest dostępne tutaj. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących instalacji oprogramowania zaleca się wykonanie kroków opisanych w załączonym poniższej poradnikui instalacji. Służy on również jako praktyczny przewodnik korzystania z programu PAMCAD.

 

Galeria

Przewodnik instalacji i korzystania z oprogramowania PAMCAD
1 / 1
Przewodnik instalacji i korzystania z oprogramowania PAMCAD

Zobacz także

PAMCAD to bezpłatna biblioteka systemów Saint-Gobain PAM kompatybilna z programem AutoCad