Otworzyliśmy nowy magazyn w Gliwicach

07/03/2019

Hala magazynowa ma powierzchnię ponad 400 m2 i mieści się przy ul. Okrężnej 24 w Gliwicach. To kolejny element nowej strategii rozwoju Saint-Gobain PAM w Polsce, której jednym z celów jest skuteczne  dostosowanie oferty do oczekiwań klientów w Polsce, ograniczenie kosztów transportu oraz usprawnienie dostaw.

Gliwice to jedno z lepiej skomunikowanych miast w Polsce. Na terenie Gliwic zlokalizowane są dwie autostrady – A1 i A4, którymi szybko można się dostać m.in. do Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Opola czy Wrocławia. Przez Gliwice przebiega Drogowa Trasa Średnicowa łącząca główne miasta na Śląsku. Obecnie jest budowana nowoczesna miejska obwodnica, która ma usprawnić warunki komunikacyjne terenów inwestycyjnych położonych w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Gliwicach, gdzie zlokalizowany jest magazyn.

Otwarcie hali magazynowej w Gliwicach to nie tylko ograniczenie codziennych kosztów dostaw z naszego magazynu centralnego w Łomiankach na budowy zlokalizowane w Polsce południowej, ale przede wszystkim przyśpieszenie realizacji dostaw.

Z magazynu w Gliwicach są obsługiwane wszystkie dostawy rur, kształtek, armatury i uzbrojenia drogowego na terenie Śląska, Małopolski, Podkarpacia oraz w regionie świętokrzyskim.

Galeria