Podsumowanie targów WOD-KAN 2019

04/06/2019

Pod koniec maja po raz 27 odbyły się targi WOD-KAN w Bydgoszczy. Łącznie tegoroczne wydarzenie zgromadziło ponad 10 tys. przedstawicieli branży wodociągowej i kanalizacyjnej, aby przez te kilka dni wymienić się doświadczeniem. Dla nas jako wystawców to był bardzo pracowity okres.

Stoisko Saint-Gobain PAM nr 47 podczas targów WOD-KAN 2019

Nasz system INSTALL PLUS ułatwiający właściwe posadowienie włazów i krat znalazł się w finałowej 10-tce, która wałczyła o tytuł najlepszego produktu i technologii targów WOD-KAN 2019. Do konkrsu GRAND PRIX na najlepszy produkt i technologie w tym roku swoje produkty zgłosiło 23 wystawców. Na ten cel przygotowaliśmy specjalną "studnię", która umożliwiła nam przeprowadzenie pokazu z montażem włazu z INSTALL PLUS. Taki pokaz dla komisji konkursowej 20 maja przeprowadził dyrektor zarządzający Tomasz Fusek oraz kierownik regionu Krzysztof Napierała. Komisja konkursowa miała wiele pracy, bo jak wskazał Przewodniczący, poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki.

Targi WOD-KAN 2019 - prezentacja INSTALL PLUS Saint-Gobain PAM

21 maja odbyło się uroczyste otwarcie targów. Przedstawiciele branży tłumnie odwiedzali nasze stoisko podziwiając zarówno nasze systemy wodociągowe i kanalizacyjne z żeliwa sferoidalnego, jak i ścianki wodne. W drugiej połowie dnia uczestnicy Strefy Nowych Technologii mogli osobiście przekonać się o zaletach systemu posadowienia włazów i krat INSTALL PLUS. 

Targi WOD-KAN 2019 - prezentacja INSTALL PLUS w Strefie Nowych Technologii

Trzeci dzień targowy został wzbogacony o Strefę Edukacji WOD-KAN. Tego dnia gościliśmy 60 studentów z politechnik w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu oraz Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Byli to głównie członkowie studenckich kół naukowych. Zaprezentowaliśmy im naszą ofertę w rozszerzonej rzeczywistości - aplikację Wirtualny PAM oraz nasz kalkulator PAM TOOLS, który pozwala wykonać kilka wartiantów obliczeń w kilka minut.  

Targi WOD-KAN 2019 - prezentacja dla studentów

Galeria

Stoisko Saint-Gobain PAM nr 47 podczas targów WOD-KAN 2019
1 / 1
Stoisko Saint-Gobain PAM nr 47 podczas targów WOD-KAN 2019