Poznajmy się

Saint-Gobain PAM


W Polsce Grupa Saint-Gobain obecna jest od ponad 20 lat. Jest jednym z największych inwestorów zagranicznych. Nad Wisłą mamy 25 zakładów i zatrudniamy blisko 7000 pracowników. Wartość obrotów Saint-Gobain w Polsce w 2015 roku wyniosła 4 mld PLN.

Misją firmy Saint-Gobain jest tworzenie wspaniałych miejsc do życia i podnoszenie jakości codziennego życia ludzi. Tak zrodziła się koncepcja budynków w standardzie MULTICOMFORT. Standard MULTICOMFORT polega na projektowaniu, budowaniu i remontowaniu domów, biur, szkół, szpitali i innych budynków w sposób zapewniający wygodę, sprzyjający zdrowiu i dobremu samopoczuciu i przyjazny dla środowiska.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wizjonerami! Naszą misją jest tworzenie rozwiązań, które zwiększają komfort życia każdego z nas. Tworzymy produkty, które czynią przestrzenie, w których mieszkamy, pracujemy i podróżujemy bardziej komfortowymi i wydajnymi.

Jesteśmy pasjonatami! Wierzymy, że produkty, które wspólnie tworzymy mogą mieć realny wpływ na jakość życia ludzi na całym świecie. Słuchamy naszych klientów i we współpracy z nimi tworzymy rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Wierzymy, że suma innowacyjności każdego z nas będzie źródłem naszego wspólnego sukcesu.

Jesteśmy ludźmi! Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Szanujemy indywidualności i wspólnie dbamy o rozwój każdego z nas. Zapewniamy narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie rozwinąć Twój potencjał. Uczymy się i zdobywamy doświadczenia, które pozwalają nam podejmować wyzwania i realizować projekty, które przełamują granice. „Sky is the limit?” – my dotarliśmy na Marsa.

Czym się kierujemy? 

Aby się nam przyjemniej pracowało dbamy o dobry kontakt ze swoimi współpracownikami, jak i klientami, staramy się ich zrozumieć, jesteśmy otwarci i empatyczni.

 
 

Traktujemy firmę, jak naszą własną. Sukces zależy od naszej inicjatywy i zaangażowania. Wiemy, że mamy wpływ na rozwój naszej firmy, dlatego zawsze jesteśmy dla siebie wymagający.

 
Stale szukamy nowych rozwiązań i ciągle podążamy za zmianami na rynku. Porażka jest częścią naszego życia, dlatego traktujemy ją jak grę i wyciągamy wnioski na przyszłość. Ważne jest dla nas, aby stale się rozwijać.
 
 
W zmianach upatrujemy szansę. Na co dzień sprawnie podejmujemy decyzje, tworzymy zwięzłe raporty i delegujemy zadania. Jesteśmy inicjatorami zmian, ale słuchamy opinii innych.
 
 
Akceptujemy różnice pomiędzy nami i przyjmujemy informacje zwrotne.
Naszym celem jest tworzenie atmosfery zaufania. Nasi przywódcy to menadżerowie „z ludzką twarzą”, którzy dbają o nas, o nasz rozwój i są dla nas partnerami.