O nas

Saint-Gobain PAM

Saint-Gobain PAM od ponad 150 lat tworzy innowacyjne rozwiązania. Firma jest światowym liderem w produkcji kompleksowych rozwiązań z żeliwa sferoidalnego do systemów wodociągowych i kanalizacyjnych na potrzeby gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu,  jak m.in. rury, kształtki i armatura oraz żeliwo drogowe.

Firma działa w ponad 153 krajach zatrudniając prawie 8500 pracowników na całym świecie.  W Polsce marka Saint-Gobain PAM jest obecna od 1993 roku. 

Produkty Saint-Gobain PAM wyposażone są w przyjazną dla środowiska powłokę BioZinalium®, która trzykrotnie wydłuża czas życia produktu w porównaniu z tradycyjnymi powłokami. Rozwiązania Saint-Gobain PAM charakteryzują się innowacyjnością, wytrzymałością, wysoką jakością, a dzięki stałym właściwościom mechanicznym żeliwa sferoidalnego, ponad 100-letnią trwałością.

Każdego roku Saint-Gobain PAM dostarcza wyposażenie dla 100 stolic i ponad 1000 miast na całym świecie. 

Nasze usługi obejmują między innymi dedykowany zespół wsparcia technicznego, odpowiednio dostosowane zarządzanie dostawami oraz różne centra szkoleniowe w regionalnych biurach na całym świecie. 

Saint-Gobain PAM w liczbach

 

 

 

 

Żeliwo obejmuje szeroką gamę stopów żelaza, węgla i krzemu. Odkryte w latach 40-tych ubiegłego wieku żeliwo sferoidalne to prawdziwa innowacja technologiczna.
Powłoki rur i kształtek z żeliwa sferoidalnego Saint-Gobain PAM zapewniające trwałość, bezpieczeństwo i ekologię