Zakres działalności

Saint-Gobain PAM

Firma Saint-Gobain PAM, będąca światowym liderem branży kompleksowych rozwiązań systemów wodociągowych i kanalizacyjnych z rur z żeliwa sferoidalnego, projektuje, produkuje i sprzedaje szeroki zakres rozwiązań dla transportu wody i ścieków oraz przemysłu, a także specjalnych zastosowań. 

Każdego roku, Centrum Badań i Rozwoju składa ponad 50 wniosków o rejestrację produktów i innowacji we francuskim Krajowym Instytucie Własności Przemysłowej. Celem Saint-Gobain PAM jest oferowanie kompletnych rozwiązań, zgodnych z nowymi oczekiwaniami jej klientów i najnowszymi osiągnięciami w branży

Oferuje rozwiązania spełniające wymagania sektorów:  gospodarki wodono - kanalizacyjnej,  utrzymania dróg, budownictwa i przemysłu.

W ofercie znajduje się ponad 50 000 produktów, które są zgodne z wymaganiami norm międzynarodowych. W katalogach produktowych znajdują się elementy systemów wodociągowych i kanalizacyjnych z żeliwa sferoidalnego, m.in.: rury, kształtki, łączniki rurowo-rurowe (łączniki rr), łączniki rurowo-kołnierzowe (łączniki rk), przepustnice, włazy, wpusty deszczowe, wpusty krawężnikowe, pokrywy włazowe i odwodnienia liniowe. Ponadto produkujemy wstawki montażowe, zasuwy, zawory odpowietrzające, zawory regulacyjne i zawory pierścieniowo tłokowe.

Produkty Saint-Gobain PAM są niezawodne i łatwe w montażu, a także odporne na wszelkie zagrożenia występujące podczas transportu, obsługi, montażu i eksploatacji.

 

Caption: 
Saint-Gobain PAM
 
Odwirowywanie rury z żeliwa sferoidalnego

Zobacz także

Od powstania po dzień dzisiejszy, to co wyróżnia Saint-Gobain PAM, to zdolność do tworzenia produktów, które dbają o wodę i podnoszą jej jakość.