Szukaj produktu

Pluvial

Ścieki

System PLUVIAL®

Grawitacyjne odprowadzanie wód deszczowych

Rury PLUVIAL® z żeliwa sferoidalnego są specjalnie zaprojektowane dla  grawitacyjnego odprowadzania wód deszczowych. System PLUVIAL® składa się z rur o długości  6, 7 lub 8 m  w średnicach DN  350 do 2000 mm, kształtek i akcesoriów.

System PLUVIAL®  pozwala na oszczędność kosztów związanych z wywozem gruntu rodzimego i przywozem nowego materiału do zasypki wykopu. Wykorzystanie gruntu rodzimego jako obsypki i zasypki pozwala na zmniejszenie szerokości wykopu, co oznacza ograniczenie przejazdów ciężarówek do żwirowni.

Powłoka wewnętrzna systemu PLUVIAL®  wykonana jest z zaprawy z cementu glinowego. Ten typ powłoki jest  odporny  na ścieranie oraz wysokie temperatury, oraz charakteryzuje się wysokim stopniem odporności chemicznej.

Powłoka zewnętrzna rur  PLUVIAL®  składa się z cynku oraz warstwy wykończeniowej z żywicy epoksydowej wypełniającej pory;  w kolorze fluorescencyjnej zieleni na kielichu  i w kolorze czarnym na trzonie rury. Ta kombinacja  sprawia, że rury  PLUVIAL®  nie są porowate i dodatkowo nieprzepuszczalne.

Rura PLUVIAL
Caption: 
Rura PLUVIAL


System rur PLUVIAL®  dzięki zastosowaniu w kielichu STANDARD uszczelki gumowej z NBR jest zabezpieczony  przed ruchami gruntuwrastaniem korzeni.

W przeciwieństwie do  betonowych konstrukcji, które mają kształt kwadratowy lub prostokątny, rury kanalizacyjne są cylindryczne a tym samym samoczyszczące.

DN: od 350 do 2000 mm
Sieć grawitacyjna


e-Catalog - PLUVIAL

Zobacz także

Discover our complete range of solutions for sewage networks