Systemy wodociągowe z żeliwa sferoidalnego Saint-Gobain PAM

Systemy wodociągowe

Systemy wodociągowe

Saint-Gobain PAM produkuje i dostarcza na całym świecie kompletne systemy rur, kształtek i armatury z żeliwa sferoidalnego do transportu wody pitnej i nieuzdatnionej. Umożliwia to pokrycie całego cyklu transportu wody od ujęcia poprzez uzdatnianie, w tym również odsalanie wody morskiej, magazynowanie, aż do rozprowadzenia i dostarczenia wody do odbiorcy.

Ponieważ inwestycje na odbudowę sieci wodociągowych względnie się zmniejszają to wzrasta zapotrzebowanie na długowieczność rurociągów. Nasze rury, kształtki i armatura z żeliwa sferoidalnego są odporne na starzenie i zyskały reputację najwyższej klasy zarówno pod względem szczelności jak i odporności na ciśnienie na niezmiennym poziomie przez cały okres eksploatacji.

Zobacz film z budowy wodociągu wzdłuż obwodnicy Gliwic, do którego zastosowano rury NATURAL, rury TT PE DIREXIONAL, rury typu WKG, kształtki NATURAL oraz armaturę – zasuwy EURO 20 Autoclave.

Saint-Gobain PAM angażuje się zarówno w ochronę zasobów wody oraz jej transport w każdych warunkach biorąc pod uwagę m.in. naprężenia mechaniczne, zmienne ciśnienia i ograniczenia środowiskowe.

Do sieci wodociągowych mamy 10.000 różnych rozwiązań rur, kształtek i akcesoriów, aby zaradzić w każdej możliwej sytuacji związanej z transportem, montażem i eksploatacją rurociągów.

Caption: 
Kompletne systemy wodociągowe z żeliwa sferoidalnego Saint-Gobain PAM
Galeria
Mikrotuneling we Wrocławiu z wykorzystaniem rur z żeliwa sferoidalnego NATURAL Saint-Gobain PAM
Przewiert HDD rurami TT PE DIREXIONAL DN 400 z żeliwa sferoidalnego w Gliwicach, marzec 2019

Podkategorie

System BLUTOP
To jedyny, dostępny system rur i kształtek z żeliwa sferoidalnego, który jest w pełni kompatybilny z sieciami wodociągowymi z PE i PCV. Bose końce...
System NATURAL
Uniwersalny system rur i kształtek do sieci wodociągowych magistralnych i rozdzielczych.
System CLASSIC
System rur i kształtek z żeliwa sferoidalnego przeznaczony do dużych magistral wodociągowych.
System TT
System rurowy TT PE z żeliwa sferoidalnego przeznaczony do gruntów bardzo agresywnych.
System PUR
System rurowy z żeliwa sferoidalnego do transportu wody miękkiej i agresywnej.