TT ZMU

Saint-Gobain PAM

Układanie rur TT ZMU jest tak proste, jak układanie tych z podstawowymi powłokami.

Zakres średnic i połączeń

Rury w powłoce TT ZMU są dostępne w średnicach 80-1200 z połączeniami jednokomorowymi TYTON lub STANDARD oraz dwukomorowymi UNIVERSAL Vi i UNIVERSAL z garbem. Rury w wersji TT ZMU DIREXIONAL do metod bezwykopowych oferowane są w średnicach 350-600 z połączeniem dwukomorowym UNIVERSAL STD z garbem oraz w średnicach 100-300 z połączeniem dwukomorowym UNIVERSAL TYTON z garbem.

Zastosowanie

Powłoka TT ZMU z zaprawy cementowej wzmocnionej włóknami polipropylenowymi jest dostosowana do układania we wszystkich typach gruntów, w tym w gruntach skalistych. Można je również wykorzystywać w obszarach prądów błądzących.  

Zewnętrzna powierzchnia cementowa rury TT ZMU jest na tyle mocna i stabilna mechanicznie, że umożliwia wykorzystanie wydobytego materiału w strefie rurociągu jako zasypkę dla nowo zabudowywanej sieci.

Powłoka TT ZMU DIREXIONAL jest odpowiednia dla metod bezwykopowych. Rury są zabezpieczone przed uszkodzeniami, które mogą wystąpić podczas przewiertu, dzięki aktywnej warstwie metalicznego cynku nakładanego fabrycznie w łuku elektrycznym, podkładu adhezyjnego oraz zaprawy cementowej wzmocionej włóknami polipropylenowymi.

Ochrona połączenia

Wszystkie połączenia kielichowe rur i kształtek serii TT ZMU należy dodatkowo zabezpieczyć blaszaną lub gumową osłoną kielicha HDD.

Galeria