Uwaga! Nowa lokalizacja magazynu w województwie mazowieckim

17/07/2019

Na początku lipca br. przenieśliśmy magazyn z Łomianek do nowej lokalizacji w Chrzanowie Dużym w gminie Grodzisk Mazowiecki. Nowa lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie zjazdu z autostrady A2, zapewni jeszcze lepszą obsługę logistyczną klientów z Polski centralnej i północnej. Powierzchnia nowego magazynu wynosi 4000 mkw.

 

Chrzanów Duży w gminie Grodzisk Mazowiecki jest w odległości ok. 35 km od Warszawy, z którą jest bardzo dobrze skomunikowany. W pobliżu lokalizacji jest autostrada A2, którą szybko można się dostać do Warszawy, Łodzi czy Poznania. 

Z magazynu w Chrzanowie Dużym są obsługiwane wszystkie dostawy rur, kształtek, armatury i uzbrojenia drogowego na terenie województw:  mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, lubuskiego, lubelskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodnio-pomorskiego. Natomiast z magazynu w Gliwicach są obsługiwane wszystkie dostawy na terenie Śląska, Dolnego Śląska, Opolszczyzny, Małopolski, Podkarpacia oraz w regionie świętokrzyskim.

Poniżej na mapie zaznaczone są województwa, które obsługuje magazyn w Chrzanowie Dużym w gminie Grodzisk Mazowiecki.

Mapa magazynów Saint-Gobain PAM