Webinarium „Trwałe, nowatorskie i niezawodne rozwiązania do budowy sieci wod-kan”

10/12/2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium „Trwałe, nowatorskie i niezawodne rozwiązania do budowy sieci wod-kan”. Webinarium odbywać będzie się 15 grudnia 2020 o godzinie 10:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji by wziąć udział w wydarzeniu.

Tematyka webinarium poświęcona w pełni innowacyjnym rozwiązaniom w branży wod-kan. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw wodociągowych odpowiedzialnych za budowę, remonty i modernizację sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, w tym do inżynierów, techników, technologów oraz projektantów sieci wod-kan. W jego trakcie zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia techniczne oraz technologiczne w branży na przykładzie Saint-Gobain PAM – pioniera w wyznaczaniu ścieżek związanych z przyszłością branży wod-kan.
 
Plan wydarzenia
10:00 Żeliwo sferoidalne – właściwości mechaniczne (20 min)
Prezentacja właściwości żeliwa sferoidalnego oraz porównanie do innych materiałów, z których wykonane są rury wodociągowe. Omówienie procedury odlewania żeliwa sferoidalnego, wytrzymałości na rozciąganie oraz jej korelacji z maksymalnym ciśnieniem wewnętrznym, udarności, a także pełzania relaksacyjnego, czyli zdolności do zachowania właściwości mechanicznych w funkcji czasu.
10:20 Powłoki ochronne dla wyrobów z żeliwa sferoidalnego (20 min)
Wyroby z żeliwa sferoidalnego cechują się wieloma rodzajami powłok, które są jedynym zabezpieczeniem materiału przed korozją. Powłoki dzielimy na powłoki standardowe dla około 90% zastosowań oraz powłoki specjalne dla około 10% zastosowań. Powłoki specjalne stosowane są w przypadku wody miękkiej oraz ze względu na otoczenie (grunty agresywne, technologie bezwykopowe, prądy błądzące).
10:40 Gama produktów Saint-Gobain PAM (60 min)
Przedstawienie nowatorskich i niezawodnych rozwiązań do budowy sieci wod-kan firmy Saint-Gobain PAM - systemy wodociągowe, kanalizacyjne, armatura oraz uzbrojenia drogowe.
11:40 Q&A (20 min)
Czas na dyskusję oraz zadawanie pytań prelegentowi.

Galeria

Instalator Saint-Gobain PAM
1 / 1
Instalator Saint-Gobain PAM